Rychlé služby, kvalitní práce
  • Hlavní 51, 696 61 Vnorovy
  • sídlo firmy

O firmě Stavospoj s.r.o.

Naše společnost působí na trhu od roku 2008 s širokou nabídkou služeb. Dokážeme pro Vás naprosto kompletně realizovat Vaše zakázky a plnit Vaše požadavky a rádi Vám vyjdeme vstříc. Díky našemu technickému vybavení a speciální technice Vám dovedeme zajistit kompletní servis.

Provádíme výstavbu všech inženýrských sítí, stavební a výkopové práce, demolice, řízené podvrty a neřízené protlaky. Dále provádíme přípojky všech inženýrských sítí pro rodinné domy.

Zaměřujeme se spíše na střední a menší typy staveb, na kterých dokážeme Vaše požadavky kompletně zrealizovat. Rádi pro Vás zajistíme veškeré zemní práce potřebné při stavbě rodinných domů i jiných typů staveb. Náš technický park nám umožňuje spolehlivě uspokojit nároky zákazníků. Klademe velký důraz na ekologickou nezávadnost při celkovém procesu prováděného díla.

Nabízíme pestrou paletu služeb, která začíná úpravou terénů až po bagrování, hloubení základů rodinných domů, jímek, jezírek i bazénů, kterou realizujeme podle Vašich přání a požadavků, s přihlédnutím na charakter terénu a přístupu na pozemek. Samozřejmostí je i poskytnutí služby odvozu sutin a odpadu.

Klademe velký důraz na konečnou spokojenost klienta, jenž je pro nás prioritou. Jsme schopni přizpůsobit se i Vašim nejnáročnějším požadavkům a naším cílem je včasné a dokonalé provedení zakázky.

Zemní práce
Naší hlavní činností je výstavba inženýrských sítí se zaměřením na vodovod, kanalizace, telekomunikační a optické sítě. Bezchybně zajistíme pokládku vodovodů a kanalizací, včetně kanalizačních přípojek, drenážních rýh a odvodů, svařování PE a PP trubek na tupo. Provedeme pro Vás veškeré výkopové práce od základů domů, přes bazény i jezírka a vše, co budete v okolí svých vysněných domů přát.

Stavební práce
Realizujeme novou výstavbu ale i rekonstrukci stávajících chodníků a parkovišť ze zámkové dlažby. Provedeme pokládku Vámi zvolené zámkové dlažby k Vašim domům i do Vašich garáží. Tyto venkovní plochy dokážeme i dokonale zrekonstruovat. Zajistíme pro Vás také řízené podvrty, neřízené a hydraulické protlaky. Zhotovíme pro vás všechny přípravné práce pro stavbu, výstavba plotů a celkového oplocení Vašich objektů.

Bezvýkopová technologie
Bezvýkopová technologie se používá k pokládce inženýrských sítí bez nutnosti provádět výkopy po celé délce trasy. Dá se využít k výstavbě vodovodů, plynovodů, kanalizací, telekomunikačních a optických sítí, el.sítí NN a VN a veřejného osvětlení. Práce se provádí horizontální vrtnou soupravou takzvaně řízeným podvrtem.